• foto head7
  • foto head8
  • foto head12
  • foto head 13
  • foto head4

Zondagavond bij Café Ome Toon

Geschreven door Bestuur Coöperatie Biest-Houtakker.

Met trots vierden we onlangs de eerste verjaardag van ons dorpsgebouw. Café Ome Toon is al niet meer weg te denken in het dorp. Dankzij een grote groep vrijwilligers is het mogelijk om vrijwel alle dagdelen open te zijn, zodat vele inwoners er terecht kunnen. 

Waar we de meeste dagdelen vaste vrijwilligers hebben, die ook bewust voor deze dagdelen en soort werkzaamheden kiezen, lukt dat voor de zondagavond nog niet altijd. Om die reden kunnen we het café aanstaande zondagavond (29 maart) niet openstellen. Het coöperatiebestuur denkt samen met de beheerder na over een structurele oplossing voor deze avond. Coöperatief als we zijn zullen we dat uiteraard ook voorleggen aan onze leden op de eerstvolgende ledenvergadering.

We hebben 39 gasten en geen leden online