• foto head7
  • foto head8
  • foto head12
  • foto head 13
  • foto head4

Is slopen de enige optie voor de Biestse kerk?

Geschreven door Belangen Orgaan Biest-Houtakker.

Wat vindt u van bovenstaande vraag, daar zijn wij ontzettend benieuwd naar. Daarom zien we as woensdag graag zoveel mogelijk inwoners van Biest-Houtakker in de Gemeijnt om te luisteren en mee te praten over de toekomst van onze Parochie en kerkgebouw. Met de informatie die uit deze avond komt, kan het parochiebestuur samen met het Belangen Orgaan Biest-Houtakker verder praten over de toekomst van de parochie en kerk. De avond start om 20:30 uur.

feestcomite

De mensen van deze foto uit 1950 hebben nog vele nazaten in Biest-Houtakker wonen. Benieuwd naar deze en nog meer foto's? We starten de avond met een mooie impressie van de historie van onze parochie.

IN TEGENSTELLING TOT EERDERE VERMELDING LIGT HET CONCEPT PLAN VAN HET DORPSCENTRUM VANAVOND NA AFLOOP NIET TER INZAGE, DE SCHETS IS NOG NIET HELEMAAL KLAAR.

We hebben 378 gasten en geen leden online