• foto head7
  • foto head8
  • foto head12
  • foto head 13
  • foto head4

Première Toekomstvisie gemeente Hilvarenbeek

Geschreven door Belangen Orgaan Biest-Houtakker.

toekomstvisie

Vorig jaar vonden in onze gemeente enkele bijeenkomsten plaats, waarin inwoners om hun visie op de toekomst werd gevraagd. Voorafgaand door een ansichtenkaartenactie die ruim 800 reacties opleverde. Deze acties hebben geresulteerd in een prachtig E-Magazine, opgebouwd uit 5 hoofdstukken; kwaliteit, samenwerking, gemeenschapszin, verantwoordelijkheid en kleinschaligheid. Aan deze uitgangspunten, die vastgesteld zijn door de inwoners zelf, zijn definities gegeven en elk hoofdstuk is uitgewerkt. Soms met foto's en geschreven toelichtingen, maar ook met filmpjes van inwoners uit onze gemeente.

Op donderdag 8 maart nodigt Gemeente Hilvarenbeek u uit om de première van dit bijzondere document bij te wonen. Vanaf 19:00 uur bent u van harte welkom BIJ VERHOEVEN in Haghorst, zowel in dit taphuis als in het E-Magazine komt u ongetwijfeld dorpsgenoten tegen,

Meer informatie kunt u vinden op de website van GemeenteHilvarenbeek.

We hebben 68 gasten en geen leden online