• foto head7
  • foto head8
  • foto head12
  • foto head 13
  • foto head4

Jumbo spaaractie

Beste ouders en inwoners van Biest-Houtakker,
Vanaf woensdag 7 september kunt u bij Jumbo gaan sparen voor onze school. Bij elke besteding van € 10,- ontvangt u een schoolpunt. Deze schoolpunten kunt u toekennen aan een school van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen ze aan onze school De Vlinderakker te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra leer- en spelmaterialen voor de kinderen aanschaffen.
Op de website www.jumbo.com/sparenvoorjeschool kunt u onze school opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunt u de schoolpunten ook direct aan onze school toekennen. Maar u kunt uw gespaarde punten ook inleveren bij ons op school. Bij de ingang van t gebint staat een dropbox waar u of uw kinderen ze in achter kunnen laten.

Bij voorbaat dank voor het meesparen voor onze school.
Kinderen en team De Vlinderakker 

We hebben 71 gasten en geen leden online