• foto head7
  • foto head8
  • foto head12
  • foto head 13
  • foto head4

Biestse buitenkerststal is er weer !

Geschreven door Theo de Graaf.

kerststalbijometoonSinds afgelopen woensdag staat de Biestse buitenkerststal weer in het centrum van ons dorp. Wel op een andere plek dan in de voorgaande jaren. De Werkgroep heeft de kerststal geplaatst in het levendige centrum van ons dorp bij ‘t Gebint. Omdat de binding tussen de kerk als gebouw en de kerststal is weggevallen is gekozen voor een nieuwe plek waar allerlei activiteiten in ons dorp plaatsvinden.

Hopelijk zullen vele dorpsgenoten in de komende twee weken een bezoekje brengen aan de kerststal en dat bezoek met een gift in de collectebus waarderen. Natuurlijk kunt u het bezoek aan de stal ook combineren met daarna een lekkere kop warme chocolademelk te drinken in het naastgelegen café Ome Toon.

In de loop van komende week zullen wij in een artikel nader ingaan op de historie en de totstandkoming van de buitenkerststal.

We hebben 130 gasten en geen leden online