Home Jeugdvakantiewerk blij met uitslag C1000 actie
Jeugdvakantiewerk blij met uitslag C1000 actie PDF Print E-mail
Geschreven door Toine van Balkom   
zaterdag, 22 mei 2010 18:10

 

Zaterdag 22 mei was de laatste actiedag van 'Spek de kas van je Club' van de C1000 in Hilvarenbeek. Jeugdvakantiewerk Biest-houtakker (JVW) behoorde tot de tien geselecteerde clubs en verenigingen die aan deze actie mochten deelnemen. De selectie werd behaald met de hulp van mailtjes van heel veel inwoners van Biest-Houtakker en vrienden en bekenden ver daarbuiten. Gedurende twee weken konden de klanten van de C1000 hun muntjes in de betreffende koker van de geselecteerde verenigingen en clubs gooien. Elk muntje leverde geld op uit de prijzenpot van maar liefst vijfduizend euro.

Zaterdagavond 22 mei waren alle afgevaardigden bij de C1000 om hun gewonnen prijzen op te halen. De bestuursleden Gerry Coppens, Miep Verheggen en Toine van Balkom waren bij de bekendmaking van de uitslag aanwezig. JVW Biest-Houtaker behaalde de vierde plaats met 9 procent van alle muntjes. Zij kregen van filiaaleigenaar Marcel Hamers een cheque van maar liefst 450 euro. Dat bedrag kan het JVW heel goed gebruiken om al haar activiteiten te organiseren in de laatste week van de zomervakantie.

Het jeugdvakantiewerk vindt dit jaar plaats van dinsdag 31 augustus tot en met donderdag 2 september. De kleuters gaan hun kamp opslaan bij de Gemeynt, terwijl groep drie tot en met groep acht hun zomercarnavalsresidentie in Heukelom op gaan zoeken.

Namens het bestuur van JVW Biest-Houtakker wordt iedereen bedankt voor de steun bij het stemmen en bij het boodschappen doen!

LAST_UPDATED2
 
Banner
 

IDOP film

idop woneninbiest

klik op de foto hierboven voor de film "wonen in Biest-Houtakker"

Kalender

  • 07.02.2012 Plastic inzameling
  • 15.02.2012 Qlivini kookavond - Hans, Corne, Arjan
  • 20.02.2012 | 13.00 Carnavalsmiddag Gilde O. L. Vr. Broederschap
  • 23.02.2012 | 20.00 Wedstrijd O. L. Vr. Broederschap - St. Sebastiaan
  • 01.03.2012 Kookpunt Biest-Houtakker